21.12.2018

Foto a video

Videoprezentace

Na rozdíl od virtuálních prohlídek – interaktivních sférických pohledů prostor a jejich vybavení obsahují videoprezentace sdělení o aktivitách, produktech a aktuálním dění subjektu. Video samozřejmě ze své podstaty nemůže být interaktivní, ale rozšířením rychlého internetu a mobilních zařízení je jeho šíření přes sociální sítě, YouTube a webové stránky snadné a přístupné pro velkých okruh uživatelů, příjemců Vašeho sdělení. Samozřejmě také přináší pohyb a akci při prezentaci pro Vás důležitých událostí.

Technické zařízení a parametry :

S rychlým internetem se zvýšily požadavky na technické parametry videoprezentací. Od nás můžete běžně dostat špičkovou kvalitu videa v rozlišení Full HD 4K z pozemní i výškové kamery umístěné na dronu. Výsledné video tedy může být podle potřeby samostatně letecké (výškové), pozemní i kombinované. K výrobě videa používáme výhradně profesionální zařízení. Pro pozemní video kameru Sony FDR AX1 a pro letecké pohledy kamerový dron DJI Phantom 4. Pro doplnění fotografiemi zrcadlovku Canon 5D Mark III.

Na tvorbě videoprezentací spolupracuje s firmou Alfacentrum.

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídky jsou prostorová digitální zobrazení skutečného prostoru, interiéru, exteriéru nemovitosti anebo jiného konkrétního místa. Vytváří z 2D fotografií a s pomocí speciální techniky se pak upraví do 3D podoby. Již několik let se v zahraničí virtuální prohlídky používají jako nenahraditelný marketingový nástroj, který inovativním stylem přináší svým uživatelům mnoho výhod. Virtuální prohlídky se tak staly nedílnou součástí prezentace v mnoha odvětvích, jako jsou například:

  • Virtuální prohlídky v obchodu s nemovitostmi (domy, byty)
  • Virtuální prohlídky pro vzdělávání a výuku (naučné stezky, historie kulturních památek)
  • Virtuální prohlídky pro výstavy a prezentace
  • Virtuální prohlídky pro sport a turistiku (města, obce, turistické zajímavosti)
  • Virtuální prohlídky škol (učebny, sportoviště, exteriér) 
  • Virtuální prohlídky interiérů automobilů a lodí
  • Virtuální prohlídky v hoteliérství a mnoho dalších (hotely, penziony, restaurace, bary)

Virtuální prohlídky tvoříme zásadně ve spolupráci s klientem, s ohledem na jeho potřeby, zaměření a cítění. Náš systém umožňuje průběžné doplňování prohlídek do prezentace (letní nebo zimní exteriéry, úpravy a přidání interiérů).

Na tvorbě videoprohlídek spolupracuje s firmou Alfacentrum.

Virtuální prohlídka Obecní dům v Praze

Profesionální fotografie

Každá prezentace firmy na internetu bez fotek……jako by nebyla.

Plno firem při prezentaci na internetu podceňuje sílu fotografií. Podle průzkumu uživatelé klikají na profily firem, které mají poutavé fotografie na svém profilu Google nebo  Firmy.cz. Fotografie slouží hlavně k představě zákazníka o Vaší provozovně nebo zboží.

Je jedno jaký typ provozovny máte i ten nejmenší obchůdek si zaslouží profesionální fotografie.