Aktuálně do našeho týmu hledáme :

 Obchodní zástupce pro Praha

Máte zkušenosti s on-line marketingem? Baví Vás obchod a chcete sami ovlivnit výši svého platu? Pak jste vhodný kandidát na naši pozici „Obchodní zástupce“

  Náplň práce :

  • vyhledávání a získávání nových zákazníků
  • péče a odpovědnost za přidělené zákazníky
  • tvorba marketingových aktivit
  • příprava nabídek a řešení zákaznických požadavků

 Operátor/ka Praha

Máte zkušenosti s prací v call centru? Baví Vás kontakt s lidmi a chcete sami ovlivnit výši svého platu? Pak jste vhodný kandidát na naši pozici „Operátor/ka“

  • e-mailová komunikace se zákazníky
  • spolupráce s obchodními zástupci

  Požadujeme :

  • praxe minimálně 1 rok na pozici obchodníka v oblasti marketingu
  • orientace na IT nebo marketing výhodou
  • samostatnost a ochota cestovat po Praze a okolí

  Nabízíme :

  • praxe minimálně 1 rok na pozici aktivního operátora call centra v oblasti obchodu
  • znalost českého jazyka slovem i písmem
  • znalost CRM, Exel a Word

  Nabízíme :

  • odpovídající platové ohodnocení
  • motivační bonusy z obratů
  • pružná pracovní doba – Home office
  • práce na ŽL, HPP nebo VPP dle požadavků uchazeče

  Napište nám a my se Vám obratem ozveme – info@bakymedia.cz