Google Moje firma

 Buďte na Googlu přesně ve chvíli, kdy vás lidé hledají.

Co je Google firemní zápis Moje firma? Služba Moje firma na Googlu je rychlý a snadný způsob, jak firmy, produkty, značky, interpreti a organizace mohou spravovat a prezentovat svoji činnost na stránkách a ve službách Google na internetu. Zejména ve vyhledávání a mapách Google. Jakmile svoji firmu ve službě Moje firma na Googlu ověříte, získáte následující možnosti : usnadnit uživatelům vyhledání vaší firmy na Googlu – Google může vámi poskytnuté informace o firmě použít ve výsledcích lokálního vyhledávání, číst recenze od zákazníků a odpovídat na ně, získat statistiky o tom, jakým způsobem zákazníci vaši firmu vyhledávali a odkud jsou.

 Hlavní přínosy :

Celkově lepší výsledky ve vyhledávání Google a v mapách Google = více potenciálních zákazníků – bude z vás „ověřená místní firma“.​ Získáte přístup ke statistikám a uvidíte odkud k vám zákazníci proudí. Největší přínos budete mít v okamžiku, kdy zákazník hledá vaši službu ve svém okolí. Propojení na navigaci Google a navigace či aplikace využívající Google mapy, třeba WAZE. Díky uvedené otevírací době vás Google opět nabídne v hledání v okolí. Díky příspěvkům můžete dát vědět zákazníkům co je u vás nového. Budete moci reagovat na hodnocení zákazníků. Získáte přístup ke statistikám a uvidíte odkud k vám zákazníci proudí.

 

Plno firem při prezentaci na internetu podceňuje sílu fotografií. Podle průzkumu uživatelé klikají na profily firem, které mají poutavé fotografie na svém profilu Google. Fotografie slouží hlavně k představě zákazníka o Vaší provozovně nebo zboží. Je jedno jaký typ provozovny máte i ten nejmenší obchůdek si zaslouží profesionální fotografie.

Zástupný symbol pro text(10)
Zástupný symbol pro text(5)
Firemní profil
Google moje firma
od 999,-

* Nejsme plátci DPH

* Lhůta 2 dny. Při expresní tvorbě účtujeme 50% navíc podle rozsahu, záleží na dohodě.

  • Vložení firmy do Google Moje firma
  • Úprava zápisu a následné ověření zápisu Google Moje firma
  • Nahrání loga a úvodní fotky
  • Nastavení produktů nebo služeb